TonyBet ülevaade

Tõenäoliselt olete kuulnud mehest TonyBeti taga, kuna selle lõi 2009. aastal maailmakuulus pokkeripro- ja ärimees Antanas Guoga – rohkem tuntud kui Tony G. See asutati algselt 2003. aastal Omnibeti nime all, kuid võeti üle. ja kuus aastat hiljem kaubamärgi muutis Tony G. See operaator on nüüd üks kiiremini kasvavaid spordiennustusi maailmas (selle veebisaidi andmetel).

See TonyBeti ülevaade viib teid üksikasjalikult läbi saidi kõik valdkonnad, et lugemise lõpetamise ajaks saaksite teha täielikult teadliku otsuse, kas see on teie jaoks õige koht või mitte. Vaatame olulisi jaotisi, nagu litsentsimine ja turvalisus, ning ka lõbusamaid valdkondi, nagu mänguvalik ja tervitusboonus.

Meie kogemuste ülevaade

Esmamulje on oluline, eriti veebis, kus on nii palju muid võimalusi vaid ühe kliki kaugusel. Ausalt öeldes arvame meie TonyBeti ülevaates, et sait ei jäta lehele esmakordsel jõudmisel parimat muljet. Selle asemel, et omada kodulehte, alustate spordiennustuste lehelt, mis tundub segane ja on uustulnukatele üsna segadusse ajav. Samuti on sellel igal pool palju nuppe, nii et otsitava leidmine võib olla pisut keeruline, eriti kui te pole spordiennustussaitidega harjunud ja tulite selle asemel kasiinot kasutama.
On kahju, et see esimene pilguheit saidile võib mõnda inimest heidutada, kuna sellel on tegelikult palju pakkuda. Lisaks suurele kihlveokontorile on ka mõistliku suurusega kasiino ja eraldi pokkerituba. Enne otsuse tegemist tasub natuke rohkem uurida.

TonyBeti kontroll: kelmus või mitte?

Internetis on hasartmängude mängimiseks nii palju kohti, et see võib olla pisut üle jõu käiv. Paljud inimesed on mures pettusega vahelejäämise pärast, mis on kahjuks võimalik. Ebaseaduslikult töötab palju veebisaite, eriti kui tegemist on võrguhasartmängudega, ja mitte kõik ei tea, kuidas vahet teha. Õnneks pole tegelikult liiga raske öelda, millised neist on õigustatud, kui teate, mida otsida.

Ühendkuningriigi hasartmängukomisjon vastutab kõigi Ühendkuningriigi hasartmängude reguleerimise eest, sealhulgas võrgus. Kui Ühendkuningriigis tegutseb kihlvedude vahendaja või kasiino – olenemata sellest, kas see asub seal füüsiliselt või mitte – peab sellel olema UKGC litsents. Ilma selle litsentsita ei pruugi ettevõte järgida UKGC kehtestatud rangeid eeskirju. Kui leitakse, et mõni operaator rikub neid reegleid, võib UKGC määrata trahvi või isegi litsentsi tühistada, mis tähendaks, et nad ei saa enam seaduslikult tegutseda.

Sellel operaatoril on õige UKGC litsents, nii et võite olla kindel, et siin ei toimu TonyBeti kelmust. Litsentsilehte saate vaadata, klõpsates UKGC logol, mis suunab teid vastavale lehele.

Ülevaade TonyBeti pakkumistest

Siin on palju pakkumist. Kihlvedude vahendaja hõlmab enam kui 25 spordiala ja sellel on muljetavaldav hulk turge, sealhulgas mõned vähem populaarsed spordialad, mida on värskendav näha. Mõned inimesed võivad eeldada, et kasiino valmistab pisut pettumust ja vaadata seda lehe kihlveokontori osa lisana. Siin see nii ei ole, kuna kasiinol on üle 300 oma mängu ja isegi live-kasiino komplekt. Olemas on ka eraldi pokkerituba, mis ei ole nii tavaline, kuid on suurepärane täiendus innukatele mänguritele. Vaatame siiski kõiki neid jaotisi üksikasjalikumalt.

Online kasiino

Hoolimata sellest, et selle saidi põhirõhk on spordiennustustel, on seal siiski pakkuda ka väga korralik kasiino. Siin on üle 300 mängu erinevatelt tarkvaraarendajatelt. Alati on tore näha kasiinot, kus on mänge rohkem kui ühelt pakkujalt, kuna inimestel on erinevad lemmikud ning mängude välimus ja tunnetus võivad olenevalt sellest, milline ettevõte need lõi. Kui sulle meeldib online kasiinos mängida ja avastad rohkem võimalusi, siis vaata ka Hello Casino mänge. Sellel operaatoril on ka mõned head ettepanekud.

Nagu igas online kasiinos tavaks, on enamus mängudest slotikad. Pakkumisel on aga ka üle 40 lauamängu, mis on sellise suurusega kasiino kohta muljetavaldav summa. Valida on paljude lemmikmängude variantide hulgast: rulett, blackjack, pokker, punto banco, baccarat ja pontoon. See näitab kena valikut mänge ja peaks olema igaühele midagi. Kui tunned tõesti, et midagi on veel puudu, võid suunduda live-kasiinokomplekti. Need on muutunud väga populaarseks ja saame soovitada ka mõnda teist kasiinot, kus on suurepärased live-kasiinomängud. TonyBeti kasiinos pakub enamikku reaalajas kasiinomänge Evolution Gaming, mis on üldiselt tunnistatud hetkel parimaks selles valdkonnas. Mängude valik live-paketis on sarnane lauamängude sektsiooni omadega, pakkumisel on näiteks blackjack, baccarat ja pokker. TonyBet peetakse üheks parimaks hetkel saadaolevaks online ruleti kasiinoks.

Spordiennustus

Pakkudes lisaks online-kasiinole ja pokkeritoale spordiennustust, mis hõlmab rohkem kui 25 spordiala, väidab TonyBet, et on "üks maailma parimaid online-ennustusi". Selle väite täitmiseks peavad selle spordiennustusvõimalused olema tõepoolest midagi erilist. Jalgpallivalikud on üsna korralikud, kuid arvestades turul valitsevat karmi konkurentsi, ei ole me kindlad, et näeme midagi erilist, millega kiidelda. Sait paistab silma iga üksiku sündmuse jaoks saadaolevate turgude arvu poolest, eriti vähem populaarsete spordialade puhul. Näiteks ühel Venemaa jäähokimängul oli pakkumisel 246 turgu.

Kihlveokontor hõlmab korvpalli, tennist, jäähokit, käsipalli, vormel 1, võrkpalli, pesapalli, poksi, ragbit, snuukrit, talispordialasid, noolemängu ja paljusid muid väiksemaid spordialasid. Samuti konkureerib see oma eripakkumiste poolest mõne leibkonna nimega. Need on panused päevakajalistele sündmustele, poliitikale, meelelahutusele, ilmale jne. Mängusiseste panustamisvõimaluste arv on ootuspäraselt oluliselt piiratum, kuigi siiski üsna helde. Suurim probleem on otseülekande täielik puudumine, mis seab operaatori mõne konkurendi ees tagasi. Kuigi alati on millelegi panustada, ei ole me üldiselt kindlad, kas TonyBeti spordiennustus tõesti väärib selle saidi julget väidet.

Pokker

TonyBet pakub ka täisväärtuslikku pokkerituba, mis asub online-kasiino ja kihlveokontoriga samal saidil. Pokkeri pakkumised jagunevad kaheks: tasuta mäng ja pärisraha. Algajatele ja tavalistele mängijatele mõeldud sait on olnud populaarne oma erinevate variantide, sealhulgas ebatavaliste pealkirjade, nagu Open Face Chinese Pineapple, poolest. Siiski on siin ka häid võimalusi pärisraha pokkeri jaoks. Valida on Texas Hold’emi ja Pot Limit Omaha pokkeri vahel. Kindlasti leidub pokkerisaite, mis pakuvad laiemat mänguvalikut, suuremat mängijabaasi või suuremaid panku, kuid kokkuvõttes kõnnib TonyBet pokker edukalt keskteel, meeldides nii algajatele kui ka kõrgetele mängijatele.

TonyBeti boonus: vaadake pakkumist

TonyBeti boonus pakub sulle võimalust kahekordistada oma esimene sissemakse kuni 50 £. Siiski on palju asju, mida peaksite teadma, nii et sukeldugem kohe sisse. Kui registreerute saidil ja teete sissemakse, kasutades boonuskoodi TONY50, lisatakse boonusraha teie kontole teie kontolt eraldi rahakotis. päris raha. Peate boonuse summa 10 korda üle mängima, enne kui sellest boonusrahast saab pärisraha, mille saate ilma piiranguteta välja võtta või panustada. See tähendab, et kui saate kogu pakutava 50 naela, peate panustama 500 naela, enne kui kõik allesjäänud rahalised vahendid konverteeritakse ja teie pärisraha saldole kantakse.

Panustamisnõuete täitmisel lähevad arvesse ainult panused, mis on võrdsed maksimaalselt teie sissemakse summaga. Seega, kui teie esialgne sissemakse on 10 naela ja teete 20 naela suuruse panuse, kasutatakse selle panuse tegemiseks ainult 10 naela boonusraha ja teie läbimängimisnõuetest arvatakse maha ainult 10 naela. Lisaks on teil kõigi tingimuste täitmiseks aega vaid viis päeva. Kui te õigel ajal nõutavat läbimängimistaset ei tee, lähevad kõik boonusrahad ja kõik kaasnevad võidud ilma.

Samuti jääb tervitusboonusest ilma, kui proovite oma kontolt operaatori juures väljamakset teha. Seetõttu peate enne tehingu vastuvõtmist olema kindel, et teete antud aja jooksul tõenäoliselt piisavalt panuseid.

Sellel saidil ei tohiks see probleem olla. Saadaval on mõned populaarsed makseviisid ja need kõik on suurte ja usaldusväärsete ettevõtetega. Raha deponeerimiseks võite valida järgmiste võimaluste vahel: Skrill, Neteller, PayPal, paysafecard, Payz. Kõiki neid saab kasutada ka raha väljavõtmiseks, välja arvatud PayPal ja paysafecard. Kõigi makseviiside puhul on minimaalne sissemakse 10 naela, kuid nende kasutamise eest ei võeta tasu, mis on suurepärane uudis.

Turvalisus ja reguleerimine

Oleme juba arutanud selle saidi kõige olulisemat turvaaspekti, milleks on UKGC litsents. Organisatsiooni litsentsi saamiseks peab iga operaator vastama teatud spetsifikatsioonidele, sealhulgas turvalisuse osas. See hõlmab selliseid asju nagu teie andmete salvestamine ja klientide rahaliste vahendite hoidmine ettevõtte rahadest eraldi. Kui operaatoril on nõuetekohane tegevusluba, võite olla kindel, et tagatis vastab teatud standarditele.

Kui soovite oma meelt rahustada, võite saidil ringi vaadata. TonyBeti kasiino on üsna läbipaistev ja kõik saidi poliitikad leiate jalusest, kui soovite neid üle lugeda. Võrreldes Divine Slotsi parimate turvaplommidega ja teiste Ühendkuningriigi operaatorite omadega, võime jääda seisukohale, et TonyBet toimib väga hästi.

Klienditugi

Suhtume klienditeenindusse väga tõsiselt ja usume, et seda peaksid tegema ka teised organisatsioonid. Kui olete võrguhasartmängude maailmas uus, on teil tõenäoliselt mõned küsimused, millele soovite vastuseid saada. Isegi kui olete kogenum mängija, võib uue saidi proovimine siiski tekitada küsimusi, kuna sellised aspektid nagu tervitusboonus erinevad eelmistest saitidest. On oluline, et saaksite oma küsimustele vastuse saamiseks kiiresti ja lihtsalt kellegagi ühendust võtta.

Sellel saidil on korralik KKK jaotis, mis on alati esimene koht, mida soovitame teil probleemide korral vaadata. See hõlmab kõiki üldisemaid küsimusi, mis teil oma konto või saidi kohta tekkida võivad. Kui teil on täpsem küsimus, peate tõenäoliselt rääkima otse klienditoe meeskonnaliikmega. Seal on e-posti aadress, mida saate kasutada, või ka telefoninumber, kui soovite kellegagi kiiremini rääkida.

Online-spordiennustuse kasutatavus

Kuigi selle saidi kasutamine pole keeruline, võib see algajatele kohata. Saidi peamine viga on see, et sellel puudub peamine koduleht. Jõuate otse spordilehele, mis on loomulikult täis palju erinevaid nuppe ja valikuid. Uute mängijate jaoks oleks puhtam ja lihtsam navigeerida, kui enne spordiennustuste keerulisemasse maailma sukeldumist oleks lihtsam sihtleht.

Kui aga juba tead, kuhu minna tahad, siis on see sait hästi üles seatud. Kõik spordialad on loetletud lehe vasakus servas ja kõige olulisemad nupud on selgelt näha ülemisel menüüribal: Sport, Mängus, Live Casino, Kasiino, Live Games, Pokker, Kampaania. Kasiinomängude valikus on ausalt öeldes üsna segased kategooriad, nii et selle võiks ka puhtaks teha. Praegu on mõned valikud järgmised: Promo slots, Slots, VIP slots, Boonus slots ja Classic slots. See ei anna selgeks, millist jaotist te tegelikult soovite ja tundub tarbetult segane.

TonyBeti rakendus: palju erinevaid mänge

TonyBeti rakenduse saate alla laadida nii iPhone'ile kui ka Androidile, nii et ükskõik kumb teil on, saate seda kihlveokontorit nautida kõikjal. Kui te ei soovi rakendust alla laadida, saate siiski mängida oma telefonist või tahvelarvutist, nagu paljude populaarsemate mobiilikasiinode puhul, on sait optimeeritud nii, et see sobiks ideaalselt väiksemale ekraanile. Paigutus on väga sarnane lauaarvuti versiooniga ja peaaegu kõik mängud ja turud on saadaval mõlemas.

Järeldus: mitmekesine online spordiennustus koos pokkeritoaga

Kuigi see sait ei ohusta suuremaid ja väljakujunenud online-kasiinosid, on see siiski suurepärane koht võrgus hasartmängude mängimiseks. Saidi kihlveokontori jaotises on väga mõistlik arv spordialasid, kuid see paistab silma turgude arvuga, mis sellel mõnel sellisel spordialal on. Kasiino on üllatavalt suur, seal on kõike alates slotikatest kuni live-kasiinomängudeni. Asjaolu, et seal on eraldi pokkerituba, on tõesti suurepärane lisand ja mitte see, mida leiate paljudest teistest kohtadest.

Lisaks mänguvalikule on sellel saidil ka teisi suurepäraseid valdkondi. Saadaval on palju maksevõimalusi, sealhulgas PayPal, mis on mõne inimese jaoks suur pluss. Kuigi me arvame, et kodulehe puudumine ei jäta just parimat esmamuljet, pole saiti kasutama hakates selle kasutamine liiga keeruline – lihtsalt veidi segane. Kokkuvõttes, kui te ei soovi kasutada nimekaid saite, soovitab see TonyBeti ülevaade seda suurepärase alternatiivina. Kas otsite lisateavet populaarseimate online-hasartmängude saitide kohta? Heitke pilk meie kodulehel olevatele viimastele arvustustele.